Velmi dobře rozehraný měla juniorka proti Slavii. Po poločase vedl tým vedený Jiřím Lerchem 4:1, ale hosté v druhé půli zabrali a dokázali stav utkání srovnat. Za Dynamo se dvakrát prosadil Zdeněk Linhart, jednu branku vstřelil Ivo Horák a Petr Pasecký.

Nejlepší poločas v sezoně odehrála juniorka ve 12. kole doma proti Slavii. Zářil zejména Zdeněk Linhart a dost možná si řekl o místo v A týmu. Účet utkání otevřel už ve třetí minutě Petr Pasecký. Po přesném pasu od Vaňka si míč zpracoval a pohodově skóroval – 1:0. O dvě branky navýšil pro Dynamo Ivo Horák hezkou střelou zpoza vápna – 2:0. Ve 26. minutě dokázali Pražané snížit, krásnou střelou se prosadil Veselý - 2:1. Po snižující brance Slavie nastaly chvíle Zdeňka Linharta. Nejprve prostřelil přízemní střelou Hrubeše – 3:1. O tři minuty později skóroval znovu. Po chytré nahrávce od spoluhráče neměl problém dostat míč do hostující branky - 4:1.

O půli Slavia dvakrát vystřídala a nová krev na hřišti obstarala druhou branku hostů. Valenta nenápadnou střelou prostřelil Hajduška – 4:2. Střídali i Jihočeši, Křiváčka nahradil Čadek. Právě Čadek byl u zrodu nadějné šance Dynama. Posunul míč Peškovi, který přesně našel Paseckého, jehož střelu vychytal Hrubeš. V závěru utkání si Slavii vynutila drama utkání. Sedm minut před koncem snížil Kocourek na rozdíl jedné branky – 4:3. Srovnání přišlo v 88. minutě. Po chybě v obraně domácích vyrovnal na konečných 4:4 Batka.