Fotbalisté juniorského týmu Dynama si v úterní dohrávce 14. kola Juniorské ligy připsali druhou remízu v řadě, když doma na Složišti hráli s Vysočinou Jihlava 1:1. První gól zápasu vstřelil v 35. minutě Daniel Vaněk, hosté dokázali vyrovnat ještě před koncem poločasu, když si centr z pravé strany do vlastní brány srazil stoper Jiří Novotný.

Dohrávané utkání 14. kola juniorské ligy přineslo opatrný úvod. Po úvodním oťukávání se k první střele dostal ve 14. minutě domácí David Radouch, jeho rána ale mířila jen vedle levé tyče hostující brány. Hosté o sobě dali vědět o chvilku později díky standardní situaci. Ta přinesla ve vápně Jihočechů velké zmatky, zakončit se ale hráčům Vysočiny nepodařilo.

V dalším průběhu zápasu byli u balonu více domácí fotbalisté, přesto musel jako první zasahovat gólman Rojík, který si ale v pohodě poradil se střelou Klimenta. Po půl hodině hry se do velké šance dostával Vaněk. Po centru Repy ale nedokázal míč usměrnit za hostujícího brankáře, který musel přesto nohou balon vyrážet mimo brankový prostor.

O pár minut později se ale přeci jen změnilo skóre a spokojenější mohli být fotbalisté Dynama. Ve 35. minutě David Radouch pěkně zakombinoval s Danielem Vaňkem, který následně překonal bezmocného Matiáška - 1:0. O chvilku později to mohlo být již 2:0, jenže Radouch po přihrávce Repy v gólové pozici bránu hostů přestřelil. Trest přišel těsně před koncem, když po akci po pravé straně přišel centr do vápna Dynama a domácí stoper Jiří Novotný si smolně poslal míč do vlastní brány.

Po změně stran byli aktivnějším celkem hostující fotbalisté. Většinu svých útočných akcí táhli po pravé straně a gólman Rojík musel být neustále v pozoru. Budějovický brankář musel již v 52. minutě zasahovat proti střele Koudelky a následně měl také velké štěstí, když Štancl a později i Kavka z malého vápna budějovickou bránu přestřelili.

Deset minut před koncem se hosté krátce radovali z gólu na 1:2, ten ale kvůli ofsajdu neplatil. V samém závěru pak měli Jihočeši možnost zahrávat dva přímé kopy, šance Rakovana ani Petráně ale ke změně skóre již nevedly. Utkání tak skončilo spravedlivou dělbou bodů.