Rezervní tým Dynama České Budějovice po dvou venkovních prohrách opět naplno bodoval. Jihočeši v domácím prostředí porazili juniorku pražské Slavie, když se střelecky prosadili Ondrášek s Jasanským.

Posílená juniorka Dynama na domácím hřišti začala velmi důrazně, s čímž se hosté z Prahy nemohli v úvodu utkání několik minut vypořádat. Postupem doby se začal hrát velmi zajímavý a pohledný zápas a příchozí diváci se rozhodně nenudili. Hned ve 4. minutě zahrávali hosté Marešem přímý kop z pětadvaceti metrů a gólman Křížek mohl pouze sledovat, jak balon prolétl těsně mimo. Domácí odpověděli nejlépe, jak mohli. Po dlouhém nákopu si míč na hranici vápna zasekl Zdeněk Ondrášek a následně vypálil levou nohou přesně k tyči - 1:0. Tentýž hráč mohl o deset minut později zvýšit na rozdíl dvou branek, v dobré pozici hlavou ale těsně minul.

Přestože byli Jihočeši v celém průběhu prvního poločasu mírně aktivnější, do kabin se nakonec odcházelo za stavu 1:1. V probíhající 39. minutě totiž zahrávala Slavia roh, odražený míč se dostal mimo pokutové území k Janu Pázlerovi, jehož dalekonosná pumelice skončila v budějovické bráně. Nic na tom nezměnil ani fakt, že se do střely položil Fernando Hudson a Zdeněk Křížek.

V úvodu druhého poločasu chtěli domácí vrátit vedení zpět na svou stranu, po Dolejšově centru ale zakončoval nepřesně aktivní Ondrášek. Ani hosté ale nechtěli zůstat pozadu a pozorný musel být především Křížek, který v 71. minutě zasahoval proti střele Koreše. S blížícím se koncem zápasu to byli především domácí, kteří chtěli zabojovat o tři body. Dvanáct minut před koncem se také dočkali, když po faulu na Svátka kopal přímý kop Martin Jasanský, jehož krásná technická rána přes zeď znamenala vedení 2:1. Ve zbytku zápasu se hosté k ohrožení Křížkovy brány prakticky nedostali a utkání tak skončilo zaslouženým vítězstvím Dynama.