Šestigólovou porážku na závěr podzimu utržila českobudějovická juniorka. Na hřišti favorizované pražské Sparty jihočeští mladíci nestačili a prohráli 1:6. Jedinou branku Dynama zaznamenal Martin Lindák. Po podzimu patří juniorce předposlední jedenáctá příčka s dvanácti body.

K závěrečnému utkání podzimní části vyrazil tým trenérů Vlčka a Lengyela bez pendlů z A-týmu, nastoupili převážně dorostenci. Ani sparťané nevyztužili svoji sestavu hráči z ligového áčka. Favorit od úvodu diktoval tempo utkání. Skóre se poprvé měnilo ve 12. minutě, kdy po rohovém kopu nastal v pokutovém území velký zmatek. V něm se nejlépe zorientoval Daniel Köstl, jenž se vykutálený míč zavěsil pod břevno. Hosté se k míči moc nedostávali a jen výjimečně podnikali brejky. Naopak Luksch v brance se musel činit. Nejprve zneškodnil tutovku Čapka a poradil si i s dalšími ošemetnými situacemi. Ve 36. minutě ale ani českobudějovický gólman nedokázal zastavit rychlý sparťanský brejk, který Martin Matoušek proměnil v druhou trefu.

Nádhernou odpověď měli černobílí připravenou pouze o minutu později. Dlouhý míč na pravou stranu sparťanská obrana jen tak hlídala, ale hbitý Martin Lindák parádním obloučkem přehodil vybíhajícího brankáře Bačkovského a snížil. Závěr první půle byl hodně divoký. Hned dvě minuty na snížení Jihočechů se o slovo přihlásili opět domácí, po rohu vrátil Spartě dvoubrankové vedení David Březina. Hned snížit mohl Šplíchal, jenže jeho přízemní ránu s problémy vytáhl Bačkovský.

I po změně stran měli letenští převahu. Další gól už vezl Dao, ale Luksch včasným výběhem zamezil nebezpečí. Pozadu nezůstávali ani Českobudějovičtí, Kalousek ale po rychlé akci hlavou zblízka minul. Uběhla hodina hry, když se Sparta dočkala čtvrté trefy. Volný míč napálil ke vzdálenější tyči Jan Špaček a brankář Luksch neměl nárok. Za čtyři minuty musel strážce hostující svatyně lovit míč ze sítě znovu, protože Špačkovu pobídku uklidil nekompromisně pod břevno Baba Lamine Traoré.

O vítězi bylo rozhodnuto, zbývalo už jen rozřešit konečnou podobu výsledku. Řada střídání trochu snížila úroveň utkání, domácí kontrolovali tříbodovou výhru. Tři minuty před závěrečným hvizdem ještě vsítil šestou branku povedeným volejem po centru z pravé strany Lukáš Čajkovský. Dynamo tak v Praze prohrálo 1:6 a zakončilo podzim na předposlední příčce.