V posledním utkání podzimním utkání nedokázala českobudějovická juniorka uspět na trávníku Slavie Praha. Domácí se dostali do vedení v 37. minutě po gólu Broukala, druhou a zároveň poslední branku přidal Vávra. Jihočeši přezimují s velkou pravděpodobností na jedenáctém místě tabulky.

V jedenáctce domácích se objevil mladíček Michael Hönig narozený v roce 2000. Utkání hrané na umělé trávě se zpočátku neslo ve vyrovnaném duchu, oba celky tropily hodně nepřesností. V páté minutě se Jihočeši dostali do zakončení, ale brankář Řehák nakonec zasahovat nemusel. Mírně navrch měli v úvodních dvaceti minutách hostující fotbalisté, ale slávistický brankář přesto moc práce neměl. Sešívání zahrozili po volném přímém kopu, Nicolas Rotbauer si připsal jistý zákrok. Jedinou a nakonec vítěznou branku vstřelili slávisté osm minut před koncem poločasu. Na rychlý brejk nedokázali budějovičtí zareagovat a David Broukal zakončil přesně – 1:0.

I ve druhém poločasu dokázalo Dynamo soupeře v některých částech utkání přehrávat. Naneštěstí to nedokázalo střelecky zúročit. V 51. minutě zastavil slibně se rozvíjející akci černobílých praporek pomezního sudího, o několik minut později nepřinesl užitek zajímavý centr z pravé strany. Rozhodující úder zasadili sešívaní v 67. minutě. Vysoký centr propadl po několika soubojích k Pavlu Vávrovi, který si ve vápně dokázal poradit – 2:0. Další branku utkání nepřineslo, všechny body zůstaly v hlavním městě.