Juniorka českobudějovického Dynama vyhrála podruhé v řadě, když ve vloženém 30. kole Juniorské ligy vyhrála v jihočeském derby v Táborsku 3:1. Omlazené sestavě bez posil z áčka zařídili výhru svými góly Hrachovec, Švantner a Otepka.

Úvod zápasu byl oboustranně opatrný, postupem času získávali přeci jen víc ze hry hosté. Dynamo se po 27. minutách dočkalo i gólové odměny, když se po centru z pravé strany prosadil důrazný Václav Hrachovec. Hosté mohli brzy přidat i druhý gól, ale Švantner po dobré přihrávce za obranu mířil z hranice vápna nepřesně. Táborsko mohlo vyrovnat chvíli před poločasem po nedorozumění v obraně Dynama, ale Froněk trefil lobem jenom tyč.

Po změně stran začali ševci náporem, který ale Dynamo ustálo a v 57. minutě podruhé udeřilo, když se po rohu nadvakrát prosadil Patrik Švantner. Domácí nesložili zbraně a v 71. minutě snížili, když se z dobré pozice nezmýlil Jaroslav Bosnyak. Českobudějovičtí však měli připravenou bleskovou odpověď. O tři minuty později vypálil z hranice vápna Ondřej Otepka a jeho pokus propadl brankáři Bébrovi za brankovou čáru. Domácí se v závěru ještě snažili o korekci výsledku, ale když si brankář Pavelec poradil i s jedovatým pokusem Vavřiny, tak juniorka Dynama zvítězila podruhé v řadě.