Přestože juniorka Dynama prakticky celý zápas vedla, s Bohemians se rozešla nerozhodně 3:3. Jihočeši měli i dvoubrankový náskok, klokanům se však vždy povedlo vyrovnat. Zajímavý duel tak vítěze nenašel, přestože o výhru bojovaly oba celky až do závěrečného hvizdu.

V domácí základní jedenáctce z pendlů nechyběli Táborský, Švantner, Pouček nebo Vondra. Pražané dorazili i s Diasem, Bederkou či Brakem. Na lavičce zůstal třicátník Jeslínek. Černobílí měli raketový vstup do zápasu. Už ve druhé minutě sklepl Táborský míč pro Patrika Švantnera, který povedenou ranou k tyči z pětadvaceti metrů otevřel skóre. Jihočeši využili vedoucí branku a několik minut měli navrch. Postupem času ale Pražané hru vyrovnali a Bassey měl možnost vyrovnat, ale nedůrazu domácí obrany nevyužil.

Když byli Jihočeši v mírném útlumu, paradoxně přidali druhý gól. Ve 27. minutě centroval do vápna z levé strany Pouček, bránící Horizrál situaci nezvládl a pohotový Jakub Matoušek využil zaváhání a píchl balon vedle brankáře do sítě. Pak se však Českobudějovičtí opět zatáhli a po čtvrthodinové územní převaze soupeře byli potrestáni. Zdálo se, že Vránovu akci už domácí ubrání, ale nakonec se ke střele dostal Akpan Fortune Bassey, jenž překvapil Luksche. V prvním poločase si ještě oba celky vytvořily po jedné veliké příležitosti. Nejprve Táborský zblízka nepřehodil Šrámka, pak z brejku předložil Dias čistý gól Basseymu, ale toho fantasticky vychytal Luksch.

Do druhé půle hosté vystřídali brankáře, který ale dlouhou moc práce neměl. Naopak Pražané měli převahu, kterou po deseti minutách druhého dějství zužitkoval Vojtěch Brak, jenž si naskočil na centr z levé strany a pohodlně vyrovnal. Klokani i po gólu na 2:2 útočili dál. Brak a Bassey měli dobré šance, nicméně nepodařilo se jim skórovat. A tak Jihočeši dokázali vyrovnat hru a také se dokázali vrátit do vedení. Střídající Kalousek přesným centrem oslovil Iva Táborského, který hlavou vrátil domácím náskok.

Juniorka Dynama pak zahodila dvě čisté gólové šance. Nejprve se zastřeloval Matoušek, když mu spoluhráči po ose Táborský-Řehoř připravili ideální pozici. Následně Matoušek výborně prostrčil balon na Kalouska, jenž šel sám na brankáře, udělal mu kličku, ale pak v pádu odkrytou branku minul. A zahozené šance mohly domácí mrzet. Deset minut před koncem totiž Peter Horizrál natáhl ze střední vzdálenosti a jeho tečovaná rána zapadla do domácí branky. V závěru ještě oba celky toužily po zisku tří bodů, ale skóre už se nezměnilo. Po remíze 3:3 má českobudějovická juniorka čtvrtý bod v nadstavbové části, pro Bohemku jde o první bodík. Hned ve středu čeká juniorku předehrávané domácí utkání s Jihlavou (15).