Juniorce Dynama se nevyvedlo jihočeské derby, ve kterém podlehla Táborsku 0:1. Jedinou branku utkání vstřelil 82. minutě Vukadinovič.

Hosté mohli jít brzy po úvodním hvizdu do vedení, ale Vaněk nedokázal využít chyby domácích v rozehrávce. Táborsko odpovědělo možnostmi Holuba nebo Kluzáka, ale jejich pokusy skončily mimo. Obranu Dynama hodně zaměstnával Vukadinovič, jeho střela před přestávkou šla jen těsně vedle branky. Z poslední akce první půle mohli skórovat i hosté, ale Riegelovu hlavičku vytáhl brankář Varyš na roh.

Po změně stran zahrozili černobílí znovu po rohu. Slavíkovu hlavičku vyrazil Varyš do tyče, od které se míč odrazil na brankovou čáru, odkud ho domácí obránci odkopli do bezpečí. Utkání rozhodli domácí v 82. minutě, kdy se se Milijan Vukadinovič hezky uvolnil, vypustil lehkou střelu na brankáře Vokatého, jenž překvapivě propustil míč až do sítě. Zbytek duelu už si Táborsko pohlídalo a slaví tři body. Naopak Dynamo se musí vypořádat již se třetí jarní porážkou.