K a r l o v y V a r y - Zahazování šancí. Na to především doplatili svěřenci kouče Lercha v Karlových Varech. Na půdě posledního celku tabulky prohráli smolně 1:0.

První poločas branku nepřinesl. Oba celky začali opatrně a tak si diváci museli na první šanci počkat do 19. minuty, kdy po závaru vypálil domácí Vondráček.

Rezerva Dynama mohla jít do vedení ve 22. minutě, ale Filip Rein se do míče pořádně neopřel a Četverík byl u tyče včas. V následujícíh minutách si domácí vytvořili určitý tlak, ale nic z toho nebylo.

Na začátku druhého poločasu si domácí borci připravili dvě šance. Oslovič z přímého kopu napálil jen zeď a Hudec se v 51. minutě mohl chytit jenom za hlavu, když neproměnil tutovku.

V 54. minutě už zvedali budějovičtí borci ruce ned hlavu po akci Vládi Dobala. Nenápadný cent propadl mezi domácím gólmanem a dvěma beky, ale míč putoval o centimetry vedle branky.

"Nedáš, dostaneš". Toto pravidlo platilo v 61. minutě, když se k odraženému míči dostal Oslovič a střelou k tyči propálil Křížka. Českobudějovický gólman se ještě snažil reklamovat ruku, ale u sudího Zemana neuspěl. A protože to byla jediná branka utkání, juniorka tak prohrála v Karlových Varech 0:1.