Ze sedmi předchozích duelů získali juniorští fotbalisté Dynama jen sedm bodů a nastříleli pouze devět branek. V minulém kole už tým vedla nová trenérská dvojice Lerch a Skála, pod nimiž junioři hned získali bod. V pondělí 17. září se mladým hráčům Dynama podařilo na hřišti pražské Uhříněvsi naplno bodovat proti Bohemians 1905, když dobrý výkon korunovali dvě góly ve druhé půli. O branky vítězů se postarali Sajtl, Repa a Rakovan.

Úvod utkání byl z obou stran svižný. Několik střel letělo jen těsně vedle obou branek. V 7. minutě už poprvé udeřilo. Nedůsledná obrana domácích snad ani natřikrát nedokázala ukopnout míč od kopaček Martina Slavíka, který tak našel z druhé vlny nabíhajícího Ondřeje Sajtla a ten už si se zakončením věděl rady - 0:1. Bohemka mohla odpovědět o šest minut později, to totiž Josef Petlička pronikl do pokutového území a poslal míč jen o kousek vedle pravé tyčky branky vyběhnuvšího brankáře Rojíka. Vyrovnání přinesla 21. minuta. Hráči Dynama prohráli dva souboje se soupeři ve středu hřiště a pak už nedokázali brejk soupeře zastavit. Vyhnal vybídl Trýznu, aby poslal do zakončení Romana Potočného, jenž přehodil Rojíka - 1:1. Domácím narostla křídla a mohli to také zúročit vedoucím gólem. Kapitán Živný svým centrem od lajny našel hlavu Nikolase Šumského, jehož pokus z malého vápna se ovšem mezi tři tyče nevešel. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.

Domácí nastoupili do druhého poločasu hned se dvěma změnami v sestavě, jenže záhy inkasovali. V 52. minutě se za zády obrany Pražanů zjevil Michal Repa a pelášil sám na brankáře Kuru. Střelou do levého horního růžku poslal Dynamo do vedení - 1:2. V následujících minutách dvakrát zachránil Jihočechy brankář Jaroslav Rojík. Zaskvěl se při tutovce Budínského a také šanci Šumského. Domácí se sice snažili, jenže hosté je do hry příliš nepouštěli. V 80. minutě navíc Michal Rakovan napřáhl na hranici vápna a trefil se náramně - 1:3. Zelenobílí se ještě nevzdali a zdramatizovali koncovku zápasu. Po rychlé akci se k míči dostal střídající Lukáš Maxa a ranou k tyči prostřelil Rojíka - 2:3. Dynamo ovšem už svého soupeře k ničemu nepustilo a svou výhru si v samém závěru uhlídalo.

Jiří Lerch, trenér juniorky Dynama:
"Bylo to naše druhé vystoupení za mého vedení společně s Petrem Skálou. Myslím si, že kluci dnes podali nadstandardní výkon. V prvních patnácti minutách jsme si vytvořili několik dobrých šancí a kvalitní výkon jsme potvrzovali celý zápas. Soupeř po naší první brance vyrovnal po naší chybě, ale druhou půli jsme ovládli a zaslouženě vyhráli."