Juniorka Dynama bez posil z A-týmu neuspěla v Příbrami, kde prohrála vysoko 1:4. Jihočeši zažili hrůzný začátek, když prohrávali po čtvrthodině 0:3. Po změně stran sice snížil Horák, ale v 82. minutě Kilián pojistil výhru domácích.

Jihočeši začali u Litavky doslova děsivě a během čtvrthodiny prohrávali o tři branky. Už po třiceti sedmi vteřinách prošel Patrik Brandner obranou Jihočechů a přesnou střelou otevřel gólový účet. Podobná situace se opakovala ve dvanácté minutě, kdy Levon Airapetian převzal Řezáčův a po kličce přesnou střelou k pravé tyči zvýšil na 2:0. Čtvrthodinku hrůzy dokonal pro černobílé ve 14. minutě přesnou střelou z hranice vápna Jakub Šindelář. Domácí hráli v klidu, hřálo je třígólové vedení a Jihočechům toho moc nedopřáli. Po půlhodině navíc mohl přidat další branku Desire, ale brankář Pavelec se vytáhl.

Ani po změně stran Příbram příliš neubrala ze své ofenzivní hry a ve vzduchu visel čtvrtý gól. Ten ale brankář Pavelec odmítl, když vychytal střelu Junka. Vzápětí se však radovalo Dynamo, když se Ivo Horák pěkně uvolnil a obloučkem přehodil brankáře. Pak se hra trošku zklidnila, ale míč měli častěji na kopačkách domácí. Ti dali zápasu definitivu v 82. minutě, kdy po Junkově rohu skóroval povedenou střelou David Kilián. Juniorka Příbrami tak porazila mladíky Dynama 4:1.