Další bodový zisk zapsali českobudějovičtí mladíci, kteří v Juniorské lize opět bodovali doma. S Plzní uhrálo Dynamo remízu 1:1, ale mohlo získat i body tři. Po Kadulově trefě Jihočeši dlouho vedli, až tři minuty před koncem dal výsledku konečnou podobu Řezníček.

Plzeňští na jih Čech přivezli dva pendly. V základu hrají Jakub Řezníček a Diego Živulič, domácí sestavu vyztužili o Kadulu s Hálou. Úvod střetnutí byl hodně opatrný, o něco častěji byli u míče hosté a Pavlíkova rána z pětadvaceti metrů mohla být gólová, ale nakonec se stočila o několik decimetrů vedle. Taktický boj pokračoval až do 20. minuty, kdy bezbrankový stav utnul Jindřich Kadula. Muž na hranici základní sestavy českobudějovického áčka vypálil z pětadvaceti metrů, rána před brankářem zaplavala a nakonec skončila v síti.

Viktoria pak přidala na aktivitě a měla výraznou územní převahu. Šancí však moc ne. Zejména Živulič s Pavlíkem pálili častokrát ze střední vzdálenosti, do vápna létaly centry, ale domácí obrana mohla být v klidu. Nebezpečnou situaci Viktoria vymyslela až před přestávkou, kdy se obrovitý Novák sápal po centru do vápna, ale jeho hlavička v tísni šla těsně vedle.

Po přestávce se se obraz hry nezměnil. Plzeňští dobývali českobudějovickou obranu, která však bez větších problémů odolávala. Několik střel z dálky domácí gólman Luksch buď kontroloval, nebo vyškrábl na roh jako při pokusu Pavlíka. Domácí brankář už byl překonán deset minut před koncem, kdy se míč odrazil k nekrytému Řezníčkovi, který ale trefil jenom tyč.

V závěrečných minutách hosté otevřeli hru, což byla voda na mlýn pro českobudějovické protiútoky. Po jednom z nich pálil Kadula, ale brankář Sváček zasáhl dobře. Plzeň podržel její gólman i o chvilku později, kdy skvěle vychytal Tomka. A tak přišel pro domácí trest v podobě vyrovnání. Skákající míč propadl za obranu na Jakuba Řezníčka, který si sám před Lukschem počínal zkušeně a obloučkem vyrovnal. Hosté v závěru ještě chtěli urvat tři body, ale z tlaku už nevytěžili nic. Dynamo si tak do tabulky připsalo další bodový zisk, opět doma. Plzeň potvrdila pověst celku, který často remizuje.