Hodně smolné utkání odehráli v domácím prostředí fotbalisté juniorského týmu Dynama České Budějovice. V tréninkovém centru na Složišti vedli po brankách Černého, Malakyana a Patrika Dvořáka již 3:0, přesto nakonec získali pouze bod, když zápas po devadesáti minutách skončil remízou 3:3. Za hosty skóroval dvakrát Krystan a jednou Komenda.

Zatímco Liberec přijel na jih Čech s týmem mladíků, za Dynamo do zápasu 21. kola juniorské ligy nastoupili hráči A-týmu Černý, Halama, Hanzlík a Malakyan. Úvod zápasu patřil právě budějovickému týmu. Po čtvrt hodině hry našel Hanzlík přesným pasem ve vápně osamoceného Jaroslava Černého, který pohodlně poslal míč za záda bezmocného Zoula. O pět minut později to bylo již 2:0 pro domácí, když přihrávku Slavíka zužitkoval Edgar Malakyan.

Hosté po dvou inkasovaných brankách ale zbraně nesložili a v dalším průběhu první půle si vytvořili řadu zajímavých šancí. Hned ve 22. minutě musel Vokatý zasahovat proti hlavičce Drobílka a další těžký zákrok si připsal hned o tři minuty později, kdy zneškodnil gólovou hlavičku Moustaphy. Další zajímavou šanci měl pak ve 36. minutě Janošík, z dobré střelecké pozice ale nedokázal vystřelit dostatečně razantně. V samém závěru poločasu pak musel Vokatý zasahovat i proti střele Komendy.

Úvod druhého poločasu byl sice opatrný, přesto v 57. minutě zvýšili Jihočeši své vedení již na 3:0. Po povedené individuální akci Malakyana měl velmi lehkou úlohu zakončující Patrik Dvořák. Z tříbrankového náskoku se ale fotbalisté Dynama příliš dlouho neradovali. Hned o dvě minuty později se k zahrávání přímého kopu postavil Jiří Krystan a povedenou ranou z dvaadvaceti metrů snížil na rozdíl dvou branek.

Vstřelené branka hosty nabudila a rázem jich bylo plné hřiště. Navíc po rohovém kopu v 68. minutě se balon dostal až k Tomáši Komendovi, který vrátil Liberec plnohodnotně do zápasu - 3:2. Jihočeši se snažili rozjetého soupeře zastavit, ale nebylo jim přáno. Deset minut před koncem dostal totiž příliš volného prostoru uvnitř pokutového území Dynama Jiří Krystan, který svým druhým gólem v zápase srovnal stavu utkání na 3:3. Vedení mohl Jihočechům pět minut před koncem vrátit po rohu Černého stoper Novotný, svou hlavičku ale nasměroval nad horní tyč liberecké brány. Ve zbytku zápasu se již nic dalšího nestalo a utkání tak skončilo nerozhodně 3:3.