Podruhé během dvou měsíců dokázala českobudějovická juniorka vyhrát na hřišti pražské Slavie a dokázala, že proti sešívaným se Jihočechům v této sezoně daří. Získali s nimi sedm z devíti možných bodů. V předposledním kole sezony Dynamo otočilo stav z 0:1 na 2:1 góly Matouška a Jáši během druhého poločasu.

Poprvé v sezoně si do branky juniorky stoupl Petr Oliva a hned od úvodních minut musel být ve střehu. Domácí totiž vstoupili do zápasu hodně aktivně a brzy si vytvořili velký tlak. Pavel Bucha nejprve hlavičkoval nad, ale o chvilku později už se ten samý hráč mohl radovat, když se trefil po centru z levé strany. Sešívaní mohli svůj náskok několikrát navýšit, nicméně hlavně Tomáš Freit pálil šance. Zhruba po čtvrthodině hry nápor Slavie opadl a začali se osmělovat i hráči Dynama. Velikou příležitost na srovnání zahodil Jakub Matoušek, který šel sám na branku, ale vypálil těsně vedle. V první půli měli celkově navrch Pražané a jednobrankový náskok byl pro hosty milosrdný. Obzvláště poté, co Bjeloš orazítkoval tyč českobudějovické branky.

Plockův výběr však po pauze zjednodušil hru, Pouček s Kadulou notně zlobili domácí obranu a byl to právě Lukáš Pouček, který spálil velkou šanci v 53. minutě. Černobílí nemuseli smutnit dlouho. Po hodině hry vystihl Pouček špatnou rozehrávku brankáře Radotiče, předložil míč Jakubu Matouškovi, který vyrovnal. Slavia se vzdát nechtěla, začala opět útočit s ještě větší vervou, ale českobudějovická obrana byla pozorná. Hosté navíc vyráželi do rychlých brejků, čímž drželi soupeře v pozoru. Rozuzlení utkání přišlo v 85. minutě, kdy si na rohový kop naskočil Mikuláš Jáša a hlavou rozhodl o výhře Dynama. Pražané v závěru sice obléhali vápno Jihočechů, ale bez úspěchu. Černobílí tak podruhé za dva měsíce vyplenili hřiště Slavie a z předposledního utkání sezony berou tři body za výhru 2:1. Sezonu zakončí juniorka za týden v Třinci.