Po úvodní remíze se Slavií nestačila juniorka Dynama na plzeňskou Viktorii a prohrála na jejím hřišti o tři branky. Domácí rozhodli o své výhře v prvním poločase, kdy vstřelili všechny tři góly. V dalším kole hostí juniorka středočeskou Příbram.

V brance domácí Viktorie se překvapivě objevila plzeňská jednička Matúš Kozáčik, jenž se do zápasového rytmu vracel po zranění. Sestavu Dynama doplnili hráči, kteří se nevešli do nominace na utkání A-týmu ve Vlašimi a někteří starší dorostenci, jejž mají své první ligové kolo odložené. Do zápasu nevstoupilo Dynamo dobře a v desáté minutě poprvé kapitulovalo. Jonáš Vais nacentroval do vápna a Ondřej Pek usměrnil hlavičkou míč za Lukschova záda – 1:0.

O srovnání se pokusil vytáhlý Jakub Rauscher. Míč se k němu dostal po centru z levé strany, ale Rauscher se slabou střelou doprostřed branky neuspěl. Už v osmnácté minutě vedla Viktoria o dvě branky. Přímého kopu z dvaceti metrů se ujal Rudolf Novák a s pomocí teče jednoho z hostujících hráčů navýšil vedení svého týmu – 2:0. Po půl hodině hry se radovali domácí potřetí. Pro centr Nováka si došel Jonáš Vais, zbavil se soupeře a pohotově zakončil – 3:0.

Ve druhém poločasu už se diváci branky nedočkali. O snížení se pokoušel střelou ze střední vzdálenosti Škoda, ale plzeňská obrana pokus zablokovala.. Na druhé straně střílel po přetaženém centru Pavlík, ale vysoko přestřelil. Po hodině hry měli Západočeši velkou šanci na navýšení vedení. Tvrdou střelu vyrazil Luksch pouze k Rudolfu Novákovi, který v obrovské šanci nastřelil pouze břevno.

Další zajímavá možnost se rodila po centru Němce, ale naštěstí pro hosty byl Luksch rychlý a balon vyboxoval před sebe. Jihočeši se ve druhé půli nedostali k vážnějšímu ohrožení soupeřovi branky, a tak nemohli pomýšlet na bodový zisk. Ze západu Čech odjeli s prohrou 0:3.