Pouze jeden poločas vydrželo juniorce na východě Čech vedení. Pak se Hradec Králové dokázal dvakrát trefit a uhájil na svém stadionu všechny tři body. O jediný přesný zásah Jihočechů se postaral v třinácté minutě Jakub Matoušek. V dalším kole hostí junioři Duklu Praha.

Sestavu juniorky Dynama posílili členové širšího kádru A-týmu Filip Vaněk, Rostislav Tomek, Petr Řehoř a Jan Hála. Zprvu to vypadalo, že jejich absence bude mít pozitivní vliv na výsledku černobílého týmu. Jenže vše se otočilo ve druhém poločase. Úvod zápasu byl vyrovnaný, přestože se častěji ke střelbě odhodlávali Votroci. První gólový úspěch zaznamenali ale Jihočeši, už ve třinácté minutě se mohli radovat z úvodní branky. Trefil se útočník Jakub Matoušek - 0:1. Hradec následně zvýšil aktivitu, ale v zakončení byl často nepřesný. A když se trefil mezi tři tyče, pokus zastavil budějovický Coufal. Úspěch domácím nepřineslo ani pět rohových kop, které měli svěřenci trenéra Krejčíka k dispozici.

Do druhého poločasu vstoupil mnohem lépe Hradec Králové. Už po sedmi minutách hry se mohl radovat z vyrovnání. Přesnou střelou se prosadil Ondřej Brokeš - 1:1. Druhých čtyřicet pět minut patřilo Východočechům, jenž v nich nakonec dokázali urvat všechen bodový zisk. Vítěznou branku vsítil dvacet minut před koncem Robert Jukl, když Coufalovi nedal šanci - 2:1. Výhru o dvě branky pečetil tři minuty před koncem Václav Střelec - 3:1.