Vložené kolo měla ve čtvrtek na programu Juniorská liga. Mladíci českobudějovického Dynama v jeho rámci zajížděli na hřiště favorizované Slavie, kde prohrálo vysoko 1:4. Jediný úspěch Jihočechů zaznamenal Pasecký, výhru domácích řídil senegalský forvard Dame Diop.

Domácí začali aktivněji a brankář Coufal se měl hned od začátku co ohánět. Ve třetí minutě šla hlavička Myslivečka nad, po deseti minutách musel hostující gólman vyrážet střelu Hrubého. Sešívaní šli do vedení ve 13. minutě. To Dame Diop dostal na hranici vápna přesnou přihrávku od Hrubého a krásným obloučkem přehodil Coufala. Dynamo však mělo připravenou rychlou odpověď. V 16. minutě vystřelil Martin Held a jeho střelu dorazil do branky Petr Pasecký.

Nerozhodný stav však netrval dlouho. Ve 22. minutě se do úniku dostal Jakub Zámečník a vrátil Pražanům vedení. Po půlhodině se mohlo začínat znovu od začátku, ale trestný kop Horáka vytlačil brankář Soukup na břevno a následná dorážka šla nad branku. A tak přišel před poločasem třetí trest. Po trestném kopu Myslivečka a zmatcích ve vápně poslal míč do sítě Tomáš Souček.

V 55. minutě Slavia utkání asi definitivně rozhodla. Na centr Vitarigova si ve skluzu počkal Dame Diop a zvýšil na rozdíl tří branek. Tímto rozdílem zápas také skončil, protože Hrubého trestný kop zastavila spojnice a Hurka svou střelou trefil jen tyč. Slavia tak porazila Dynamo 4:1.