V 17. kole Juniorské ligy podlehla juniorka Českých Budějovic Mladé Boleslavi těsně 2:3. Po jasné první půli, kterou Boleslav ovládla 2:0, svěřenci Jiřího Lercha zabrali a začali soupeře přehrávat. Ovšem nestačilo to ani na jediný bod, jelikož na třetí branku domácích už nedokázal nikdo z Českobudějovických zareagovat.

Do základní sestavy byl nominován Aleš Dvořák s Jiřím Fundou, kteří se v nedělní odpoledne nedostali do základní sestavy Dynama. V útoku se objevil Lukáš Bálek, jenž proti Vyšehradu odehrál přesně deset minut. Nevydařených prvních pětadvacet minut odehrála juniorku v Mladé Boleslavi. Domácí byli jasně lepším týmem a diktovali tempo hry. V deváté minutě ještě Jihočeši odvrátili nebezpeční číhající z rohu domácích, jenže v 13. minutě už Kamil Hajdušek poprvé kapituloval. Daniel Bojda krásnou střelou poslal hráče z města automobilů do vedení – 1:0. Ještě v prvním poločasu se domácí obránce prosadil znovu. Nenápadnou střelou překonal Hajduška podruhé – 2:0. V závěru poločasu byli Mladoboleslavští blízko třetí brance, jenže budějovický brankář dobře zakročil.

V druhé půli hráli mladíci Dynama aktivněji a vynutili si několik standardních situací, ze kterých nakonec branka nepadla. Ofenziva hostů snižující branku nepřinesla, právě naopak. Nařízený pokutový kop proměnil Kateřiňák - 3:0. Jihočeši nesložili zbraně a nadále se pokoušeli něco s výsledkem udělat. A za aktivní pojetí hry byli odměněni. Penalta byla nařízena i na druhé straně, kterou proměnil levák Funda - 3:1. Drama utkání pokračovalo, v 80. minutě snížil na rozdíl jedné branky útočník Pasecký - 3:2. Na více se svěřenci Jiřího Lercha nezmohli, tudíž prohráli na půdě Mladé Boleslavi 2:3.