Juniorka českobudějovického Dynama neuspěla ve 28. kole Juniorské ligy, ve kterém podlehla Jablonci na jeho hřišti 2:5. Jihočeši na soupeře od prvních minut nestačili a výsledkem byla vysoká prohra. Branky Dynama vstřelili Vaněk a Radouch.

Domácí byli od začátku aktivnějším celkem a brzy se dočkali vedoucí branky. V 7. minutě vystřelil z trestného kopu Kubista, brankář Rojík míč pouze vyrazil k Janu Linkovi, jenž otevřel skóre. Po dvaceti minutách bylo vyrovnáno, když se z čista jasna objevil před brankářem Jablonce nekrytý Daniel Vaněk a vyrovnal.

Do vedení se Severočeši vrátili ve 27. minutě, kdy centr Crnkiče využil hlavičkující Radim Jurča. O dvě minuty později mohli být domácí ještě veselejší, když se krásnou technickou střelou prosadil Vojtěch Kubista. Účet bohatého prvního poločasu uzavřel ve 39. minutě po dobré práci Crnkiče David Ledecký a Jablonec vedl po čtyřiceti pěti minutách 4:1.

Po změně stran se obraz hry nezměnil. Domácí tlačili Jihočechy u jejich vápna a nejprve Linka trefil z hranice vápna tyč a po hodině hry přidal pátý zásah svého týmu znovu Daniel Ledecký. Pak se do hry vrátili znovu i hosté, ale nebezpeční nebyli. Prosadili se až krátce po vyloučení brankáře Fendricha, když z přímého kopu korigoval David Radouch na konečných 5:2.