Dynamo nedokázalo na hřišti Žižkova odčinit vysokou domácí porážku s Vlašimí a prohrálo 1:3. Viktoria rozhodla o své výhře už v prvním poločase, kdy během pouhých tří minut odskočila soupeři o dvě branky. Záhy sice snížil Ivo Táborský, ovšem ve druhém poločase navýšil Martin Hurka a bylo rozhodnuto. V posledním ligovém kole hostí Dynamo Třinec.

Po domácím debaklu udělal trenér David Horejš tři změny v základní sestavě. Na pravém obránci naskočil poprvé od prvních minut Ladislav Vopat, na stopera se vrátil Pavel Novák a na pozici defenzivního záložníka naskočil Jan Hála. Domácí Žižkov nastoupil v předpokládané sestavě, akorát útočník Dočekal začal na lavičce náhradníků. Jihočeši nezačali v hlavním městě špatně, už ve druhé minutě měli možnost rohového kopu, ale domácí obrana dobře zapracovala. Ke střele se dostal Jakub Pešek, ale Hrubeš jeho pokus s přehledem chytil.

Dalším zakončujícím byl Roman Wermke, který levačkou mířil nad. Poté přišly klíčové tři minuty celého zápasu. Nejprve se ve čtrnácté minutě trefil smolně do své branky Ondřej Šourek. Po rohovém kopu přišel do vápna vysoký centr a střele Ondřeje Švejdíka si budějovický stoper srazil do vlastní branky – 1:0. O tři minuty později bylo pro Dynamo ještě hůř. Přišel rychlý protiútok, přihrávka před branku a přesné zakončení Mario Telnara - 2:0. Ještě v prvním poločase vrátil Dynamo do hry Ivo Táborský, když tečovanou střelou pokořil Hrubeše – 2:1.

Do druhého poločas vyměnil trenér domácích brankáře, Karla Hrubeše nahradil Lukáš Soukup. Už po prvních dvou minutách na hřišti musel žižkovský brankář vytáhnout těžký zákrok. Střelu Patrika Čavoše výborně vytáhl na rohový kop. Srovnat se podařilo Ivo Táborskému, jenže proti byl praporek pomezního sudího. Podle něho stál hostující fotbalista v ofsajdu. A tak přišel gól na druhé straně. Na hranici pokutového území natáhl Martin Hurka a pěknou střelou nedal Křížkovi šanci – 3:1.

Něco s nepříznivým stavem se pokusil udělat aktivní Patrik Čavoš, ale branku soupeře netrefil. Do protiútoku mohlo vyrazit Dynamo deset minut před koncem, jenže Wermke nedokázal ukočírovat skákající balon. V závěru nebyla uznána branka ani Lukáši Matějkovi. I on podle pomezního sudího stál v ofsajdovém postavení. Jihočeši se tak vrátili z Prahy s prázdnou.