Ve 4. kole Juniorské ligy v duelu mezi Dynamem a Duklou to dlouho vypadalo na bezbrankovou remízu. Obzvlášť poté, co kapitán hostí Vopat po čtvrthodině neproměnil penaltu. Jenže po hektickém závěru duel skončil remízou 1:1, když v 88. minutě trefil Pražanům vedení právě Vopat, ale v poslední minutě po rohu srovnal Podráský.

Po nezáživné úvodní desetiminutovce se do první vážnější šance dostal hostující Gajecký, ale jeho střelu na poslední chvílí ztečoval mimo tři tyče obránce Podráský. Pražané měli po čtvrthodině hry velkou šanci jít do vedení. Křiváček totiž fauloval ve vápně a byla nařízena penalta. Kapitán Dukly Vopat však zamířil k pravé tyči a gólman Coufal jeho pokus vyrazil.

Zanedlouho se do šance dostali i mladíci Dynama. Čadek s Duranem postupovali dva na dva do pokutového území, ale ránu domácího kapitána brankář hostí vyrazil. Po neproměněné penaltě byli pány na hřišti Jihočeši, další skrumáž před Němčanským gólem neskončila, i když Křiváček s Čadkem předvedli velký důraz. Krátce před poločasem ještě zahrozili Horák s Paseckým, ale ani jejich akce gólem neskončila.

Po přestávce tempo hry opadlo, byla v ní řada nepřesností a ani střídání tempu nepomohla. Až v 68. minutě se mohlo skóre měnit, když se za obranou Pražanů zjevil nekrytý Pasecký, ale jeho pokus vyrazil Němčanský. Ani tato šance však duel nerozvířila a diváci na Složišti prožili další nezáživnou dvacetiminutovku. Náladu jim částečně spravily až poslední dvě minuty hry. V 88. minutě totiž skončil míč po rychlé akci Dukly na levé straně až na břevně Coufalovy svatyně, balon však pohotově dorazil hlavou do branky kapitán Ladislav Vopat a Dukla už se viděla v šatně se třemi body.

Jenže v minutě 90. si na roh naskočil stoper Lukáš Podráský a parádní hlavičkou zajistil Dynamu zaslouženou dělbu bodů za remízu 1:1.