Svěřenci Davida Horejše si zkrátil reprezentační přestávku vloženým přípravným utkáním. Na hřišti druholigového rakouského Blau-Weiss Linz vyhráli Jihočeši 1:0, o jediný gól se postaral v 17. minutě Lukáš Havel. Dynamo mělo více šancí, průběh zápasu hlídalo a zvítězilo zaslouženě.

Jihočeši vyrazili do Rakouska bez reprezentantů Řezáče, Turyny a Staňka. Úvod zápasu se odehrál ve středu hřiště mezi oběma šestnáctkami. Z první větší šance padl úvodní, a nakonec také jediný gól celého utkání. Petr Benát v 17. minutě nacentroval na Lukáše Havla, který si zaběhl za obranu a hlavou skóroval. Domácí se pak snažili hledat cestičky k brance soupeře, ale obrana Jihočechů fungovala spolehlivě. Naopak hosté se snažili držet míč a kombinovat, avšak bez gólového efektu.

Blau Weiss ani po pauze nebyl před šestnáctkou Dynama nápaditý, hosté spolehlivě bránili a vyráželi do rychlých brejků. Po jednom z nich upaloval sám na branku Patrik Čavoš, ale balon si v rozhodujícím okamžiku ukopl a ze šance nebylo nic. Českobudějovičtí si hlídali těsné vedení a mohli jej v posledních minutách i rozšířit. Nejprve hostům rozhodčí neuznalo branku, protože neviděli míč celým objemem za brankovou čárou. Následně vyzval Mashike k zakončení Petra Benáta, jenž však obloučkem těsně minul branku. Dynamo si tak připsalo v reprezentační přestávce těsnou výhru v Rakousku 1:0.