Fotbalisté Dynama České Budějovice v zajímavém zápase proti Superfundu Pasching sice prohráli, přesto ale ve tvářích fanoušků i funkcionářů bude převládat úsměv. V utkání, které skončilo 2:3 pro rakouský celek, se za Jihočechy totiž dvakrát trefil kunovický útočník Petr Faldyna! Ještě na konci minulého týdne trenér František Cipro přestupové tahanice ukončil slovy, že Petr Faldyna do Českých Budějovic stoprocentně nepřijde a nyní je vše jinak...
Jihočeši odehráli celý zápas bez svojí největší hvězdy Karla Poborského. Český reprezentant celý týden kvůli lehkému zranění kolena netrénoval, a proto se na hřišti neobjevil ani v Linci. Fotbalisté Dynama odehráli na umělé trávě proti Paschingu dobrý zápas a rakouský účastník poháru UEFA si nemohl být po celých devadesát minut ničím jistý.

Domácí se ujali vedení ve 21. minutě, kdy se dokázal prosadit Pichlmann. O pár minut později se o vyrovnání postarala nová akvizice v dresu Dynama - Petr Faldyna. Do konce poločasu došlo k další změně skóre, když z přímého kopu přidal druhou branku Paschingu Petr Voříšek.

Ve druhé části hry došlo k několika střídáním na obou stranách. Především domácí trenér poslal na hřiště téměř jinou jedenáctku a to bylo na herním projevu obou týmů znát. Jihočeši tak byli ve druhé části hry jeětě aktivnější a v 71. minutě vyrovnal Petr Faldyna na 2:2. Konečnou podobu výsledku dal v závěru střídající populární polský střelec Radoslaw Gilewicz, který stihl v průběhu druhé části promarnit i další dvě brankové příležitosti.