V rámci druhého utkání během slovenského soustředění remízovali fotbalisté Dynama s ligovou Dubnicí 0:0. Jihočeši byli v průběhu utkání mírně aktivnější, branku se jim ale vstřelit nepodařilo.

Za nepříliš příznivých povětrnostních podmínek vystřídal trenér Jaroslav Šilhavý v zápase proti Dubnici opět všechny fotbalisty, které měl v danou chvíli k dispozici. Zatímco v prvním zápase proti Petržalce byli fotbalisté Dynama aktivnějším celkem, souboj s Dubnicí byl daleko vyrovnanější a nepřinesl tolik zajímavých příležitostí před oběma bránami. V prvním poločase byl nejblíže ke skórování Rudolf Otepka, jehož přímý kop z hranice vápna prolétl nikým netečovaný sotva půl metru nad horní tyčí.

Do druhého poločasu poslal kouč Dynama hned sedm jiných fotbalistů, obraz hry se ale příliš nezměnil. Oba celky zdobila sice velká bojovnost a nasazení, ke gólům měly oba týmy poměrně daleko. Utkání tak skončilo spravedlivou remízou 0:0.