Dynamo prohrálo i druhý přípravný zápas a znovu neskórovalo, když v Rakousku prohrálo s bundesligovou Admirou Wacker 0:3. Utkání ovlivnila přísná penalta, po které se Admira dostala do vedení, po přestávce přidala druhý gól a svoje vítězství ještě pojistila v závěru zápasu.

Dynamo začalo přípravný duel s Admirou poměrně aktivně a v 6. minutě mohlo jít do vedení. Po souhře Fundy s Hanzlíkem se k zakončení dostal Brunclík, ale jeho střela šla těsně vedle tyče. Pak ale převzal iniciativu rakouský celek a k prvnímu gólu mu dopomohl přísný verdikt sudího, který posoudil zákrok stopera Kaloda jako penaltový a z nařízeného pokutového kopu se nemýlil Christoph Knasmüllner. Záhy mohl přidat druhý gól Schick nebo Ebner, ale brankář Fryšták šance obou soupeřů zlikvidoval.

Do druhé půle rakouský tým vystřídal celou jedenáctku a hodně omladil tým. Přesto byla Admira aktivnějším týmem a po hodině hry přidala druhý gól. Za českobudějovickou obranou se zapomněl Eldis Bajrami a sám před Fryštákem prostřelil mezi nohy brankáře Jihočechů. Situace byla hraniční, černobílí se dožadovali ofsajdu a kouč Luboš Urban byl za protesty dokonce vykázán z lavičky. Pak Dynamo přidalo na aktivitě, ale mladý rakouský výběr si zkušeně hlídal vedení. Navíc se Admira dostala v 84. minutě do tříbrankového náskoku, když po rychlé akci přišel centr z pravé strany, který ve skluzu dorazil do branky Marcus Maier. Záhy mohli černobílí snížit, ale Kadula trefil po Hanzlíkově centru jen tyč. Admira tak porazila Dynamo 3:0.