Slibně se začalo vyvíjet utkání Juniorské ligy pro Dynamo proti Dukle Praha. Už ve třetí minutě otevřel skóre utkání nejlepší hráč minulého kola Lukáš Bálek, jenže Pražané v prvním poločase srovnali a ve druhém dokončili obrat. Pro černobílou juniorku to bylo předposlední ligové kolo, sezona ukončí příští pondělí doma s Příbramí.

Juniorka nastoupila znovu s několika staršími dorostenci jak v základní sestavě, tak i na lavičce. A začala velmi dobře. Šikovný ofenzivní útočník Lukáš Bálek si přinesl formu z minulého kola, kdy byl vyhlášen nejlepším hráčem kola Juniorské ligy a už ve třetí minutě přesnou střelou otevřel skóre - 1:0. Po inkasované brance se iniciativy chopili hosté a začali držet častěji míč na svých kopačkách. Vypracovali si i první rohový kop v zápase, ale obrana Jihočechů dobře odvrátila. Postupem času tlak Dukly sílil, avšak obrana Dynama až do 38. minuty odolávala. V ní pokořil domácí obranu i brankáře Tomáš Lauko a bylo srovnáno - 1:1. Další branku první poločas nenabídl, do šaten se šlo za vyrovnaného stavu.

Naopak úvod druhého dějství zápasu vyšel lépe Dukle Praha. Už po pěti minutách se hostující celek prosadil, když se přesnou střelou trefil David Šimek - 1:2. Druhá inkasovaná branka domácí Dynamo ještě více položila a Dukla mohla směle navýšit svůj náskok. To se také stalo. Pouhé dvě minuty od druhého gólu Dukly se poprvé v utkání trefil David Douděra a tým z hlavního města byl pořádně na koni - 1:3. Jihočeši se už nedokázali ze svízelné situace dostat. Týmu neprospělo ani několik střídání a změn v sestavě, Dukla si hlídala svůj náskok a navíc dokázala třináct minut před koncem přidat čtvrtou branku. Druhou branku si připsal David Douděra - 1:4. Juniorka v předposledním zápase soutěže podlehla na svém hřišti Dukle Praha.