Sobotní zápas juniorce Dynama na půdě Hlavice nevyšel. Tým Jiřího Juráska se sice dostal díky Vladimíru Dobalovi na konci prvního poločasu do vedení, avšak domácí díky penaltě Flachbarta a hlavičce Svojtky po standardní situaci vývoj zápasu ve druhé půli otočili.

Domácí fotbalisté Hlavice chtěli odčinit debakl z minulého domácího zápasu, kdy prohráli s béčkem Liberce vysoko 1:4. Od úvodních minut se hrál vyrovnaný fotbal a na gól se čekalo do 43. minuty, kdy se po samostatné akci prosadil Vladimír Dobal - 0:1. Stejným výsledkem pak skončil první poločas.

Fotbalistům Dynama nebylo ale na severu Čech v sobotu přáno a hned v úvodu druhé půle bylo vyrovnáno, když pokutový kop za faul Kaláška na Koblížka proměnil Jan Flachbart. V dalším průběhu zápasu si domácí vytvořili soustavný tlak, který v druhý gól přetavil v 82. minutě Jiří Svojtka.