Fotbalisté rezervního týmu Dynama České Budějovice zaznamenali po domácí remíze se Žižkovem první tříbodový zisk v letošní sezoně. V rámci 2. kola ČFL porazili svěřenci kouče Karla Musila Slavoj Vyšehrad na jeho půdě 3:2, když se o branky Jihočechů postarali Jasanský, Stráský a z pokutového kopu Mácha.

Mladíci Dynama se z Prahy vrací se třemi cennými body, když v prvním zápase na cizím hřišti zaslouženě zvítězili nad Šemíky z Vyšehradu 3:2. Úvod zápasu sice patřil domácím, ale obrana béčka byla neprostupná a útok těžil z brejků, ze kterých padly hned dvě branky do sítě Pražanů. V 8. minutě po úniku Stráského dal Jasanský na 0:1, domácí sice stačili v 17. minutě vyrovnat, ale vzápětí Jasanského střelu dorazil při chuti hrající Stráský na 1:2. Ještě před koncem první půle byl nucen díky výronu kotníku odstoupit Bambule, kterého vystřídal Picka.

V 57. minutě zahrál jeden z domácí obránců po centru Nitranského rukou a Mácha se z penalty nemýlil - 1:3. Konec zápasu byl hektický, když se v 75.minutě trefil po přímém kopu domácí zadák Budějský, bylo to 2:3 a juniorka Dynama se musela strachovat o výsledek. Domácí hráči ještě stačili nastřelit tyč Vršeckého branky.