Juniorka Dynama České Budějovice si připsala druhé vítězství v řadě, když tentokrát vyhrála 3:0 na hřišti Králova Dvora. Pod vítězství Jihočechů se podepsal dvěma góly Adam Klavík, jednu branku přidal Michal Kaňák.

V prvním poločase byli aktivnější domácí fotbalisté, kteří se dostali do dvou velkých šancí. V obou případech zakončoval Michal Novák, avšak v obou případech nevyzrál na brankáře Křížka. Do vedení se ale chvilku před koncem poločasu dostali hosté z jihu Čech. Obránce Petr nešikovně ve vápně stáhl Kaňáka a kopala se penalta. Tu s přehledem proměnil druhý útočník Dynama Adam Klavík.

Hned v úvodu druhé půle mohli hosté zvýšit své vedení, sérii chyb domácí obrany ale nedokázali potrestat. Poté se Králův Dvůr nadechl k velkému náporu a dlouho nepustil Jihočechy za polovinu. Jenže cábelíci tentokrát vyhořeli v zakončení. Střely Himla a Šilhavého bravurně vyrazil brankář Křížek a při pokusu Bláhy vyhlavičkoval z prázdné branky míč Bakala.

V 71. minutě vedli hostující fotbalisté již o dva góly, když Michal Kaňák nenápadně vystřelil zpoza vápna a jeden z domácích hráčů tečoval míč do protipohybu brankáře Čaby. Králodvorští se snažili vrátit do utkání, ale do šance se již nedostali. Naopak v 80. minutě po brejku pojistil vedení Českých Budějovic svým druhým gólem v zápase útočník Adam Klavík.