Juniorka Dynama sobotní přípravný zápas proti rakouskému Freistadtu zvládla na výbornou. Tým Jiřího Juráska svého soupeře jasně přehrál a po zásluze zvítězil 7:0, když se dvakrát trefili Klavík, Mašát, Nekvinda a jednou Svátek.

V zápase mezi juniorkou Dynama a rakouským celkem se na straně Freistadtu objevili v základní sestavě dva bývalý hráči Dynama - Stanislav Marek a Radim Pouzar. Ač jejich tým vysoko prohrál, oba fotbalisté působili velmi fotbalovým dojmem. S velkou chutí ale začali především mladíci Dynama, kteří se velmi rychle dostali do vedení. Hned v první minutě po rohu Plišky zamířil hlavou mimo Peroutka, za necelých šedesát vteřin to ale bylo již 0:1, když Pliška našel volného Kučeru, jenž nejprve nastřelil tyč brány domácího gólmana a dobíhající Adam Klavík neměl problémy otevřít skóre zápasu - 0:1. Jihočeši pokračovali ve velmi aktivní hře a tlačili se dále do zakončení. Gólové šance měli Novák a Tischler, oba ale zamířili mimo. I domácí hráči si pak vytvořili velkou šanci. Přímý kop poslali na spojnici břevna a tyče a další dobíhající hráč pak z gólové pozice zamířil vysoko nad. Na konci první půle pak Novák zastavil unikajícího Pouzara, jenž stihl za následné vehementné protesty dostat ještě žlutou kartu.

Vstup do druhé půle pak vyšel opět Jihočechům. Hned ve 46. minutě se na rohu velkého vápna dostal ke střele Michal Mašát, jehož na zadní tyč mířenou ránu tečoval nešikovně jeden z obránců do protipohybu svého gólmana a bylo to 0:2. Za necelých pět minut se do dobré šanci probíjel aktivní Svátek, po faulu na jeho osobu kopal přímý kop Michal Mašát, který zamířil přesně - 0:3. Gólová smršť Jihočechů pokračovala v minutě 58., kdy po rohu Dynama odhlavičkovali domácí fotbalisté mimo vápno, kam ho ale vrátil Peroutka, Adam Klavík hlavou míč lehce prodloužil a svým druhým gólem v zápase zvýšil na rozdíl čtyř branek. Akci jak z fotbalové učebnice předvedl v 60. minutě v dobrém rozpoložení hrající Jan Svátek, který si po dlouhém nákopu z hloubi pole efektivně prohodil míč pod nohami, čímž obelstil dva protihráče a následně parádním lobem přes brankáře zvýšil na 5:0. Necelých patnáct minut před koncem zápasu pak opět Svátek další parádní střelou orazítkoval pouze horní tyč brány rakouského celku a zcela osamocený Ladislav Nekvinda neměl problém přidat šestý gól Jihočechů. Tentýž hráč se pak trefil i v 84. minutě, kdy zužitkoval přesný centr od Nováka. Dynamo v dobrém tempu porazilo rakouský Freistadt 7:0.