Aktualizováno! Rezervní tým Dynama si ve středeční předehrávce 31. kola ČFL připsal velmi cennou výhru, když na hřišti vedoucího týmu celé soutěže vyhrál gólem Michala Máchy 1:0. Pro mladíky Dynama bylo utkání proti B-týmu Sparty velmi motivující, letenský celek totiž vede trenér Jan Kmoch, jenž se po skončení sezony stane koučem A-týmu Dynama.

Do zápasu vstoupili aktivněji domácí a hned po třech minutách hry se nebezpečným pokusem zastřeloval Wilfried. Domácí útočník se ve 12. minutě ocitl v ještě zajímavější pozici po rohu Bíra, tentokrát však trefil brankáře Vršeckého, jenž vyrazil na další roh. Prvního gólu v zápase se ale dočkali hosté, když po nedorozumění s obráncem Švecem musel budějovického hráče faulovat brankář Pávek. Pokutový kop s přehledem proměnil Michal Mácha. Ve 21. minutě to mohlo být již 2:0 pro hosty, Tischlerovo dalekonosná rána ale mířila těsně mimo. Po spolupráci s Bírem mohl ve 30. minutě vyrovnat Jungr, skvělým zákrokem ho ale vychytal brankář Vršecký. Domácí ve zbytku poločasu hrozili především z rohových kopů - často zakončující Wilfried ale nedokázal brankáře Vršeckého překonat. V samém závěru poločasu se po kolmé přihrávce středem hřiště dostal k balonu Nádeníček, sám před budějovickým brankářem ale neuspěl.

I ve druhém poločase byli aktivnější domácí mladíci, přes dobře bránící Jihočechy se ale nemohli vůbec prosadit.V 51. minutě našel Kokoška nabíhajícího Valíčka, ani on ale sám před Vršeckým nedokázal vyrovnat. O pár minut později to zkoušel z dálky Bíro, našel ale pouze náruč pozorného budějovického brankáře. V 63. minutě zahrozili i hosté, zakončující Pliška ale domácího gólmana nepřekvapil. S blížícím se koncem zápasu o sobě dávali vědět především Jungr s Bírem, které Jihočeši znají z působení v Českých Budějovicích, ani jeden z nich ale nedokázal zařídit vyrovnání. V samém závěru měl vyrovnání na hlavě aktivní Wilfried, ani on ale nedokázal pokusem pod břevno překonat výborného Vršeckého.

Karel Musil (hlavní trenér): „Výhra nad takovým protivníkem mě samozřejmě velice těší. Hodně nás podržel gólman Vršecký. Ale i dopředu jsme dokázali být nebezpeční a dostávali se do střeleckých příležitostí. Těší, mě že i mladí kluci, kterým jsme dali šanci, utkáná zvládli.“