Vítězná sérii budějovického béčka skončila v Kunicích prohrou 2:1, za domácí skórovali Dvořák a Havlíček, za rezervu Dynama se prosadil Rakovan.

Na hřiště nováčka ČFL Kunic jeli fotbalisté rezervního týmu Dynama v dobré náladě po šňůře třech vítězných zápasů v řadě. Zápas začínal netradičně až v 17:00 a ještě dříve, než se na kunickém stadionu stačili budějovičtí rozkoukat, lovil brankář Jaroslav Beláň míč ze své branky. Již ve druhé minutě zápasu totiž využil chyby čerstvé posily budějovického týmu mezi třemi tyčemi Lukáš Dvořák a poslal domácí tým do vedení. Jeho branka spoluhráče povzbudila a ti si v úvodu zápasu vytvořili velký tlak. Jihočeši se nemohli dostat do tempa, domácí byly všude  krok dříve, do konce prvého poločasu však nedokázali svou herní převahu více zužitkovat a vstřelit další branku.

To se naopak podařilo krátce po začátku druhé půle kapitánovi budějovického týmu Michalu Rakovanovi,  který vyrovnal na 1:1 a vrátil svůj tým do zápasu. Čtvrt hodiny vydrželo vyrovnané skóre, když v pětašedesáté minutě rozvlnil síť za Beláňovými zády Tomáš Havlíček a domácí fanoušci se tak radovali podruhé. Trenér budějovického béčka Jiří Lerch poté poslal na hřiště útočníka Mariána Timma, v honbě za vyrovnáním se však jeho svěřencům podařilo již jen nasbírat žluté karty, gólově se českobudějovičtí prosadit nedokázali a nakonec prohráli 2:1. Nepodařilo se jim tak navázat na předchozí tři zápasy, ve kterých předvedli precizní defenzivní hru bez inkasované branky a vždy zvítězili. Další zápas sehraje béčko Dynama v sobotu 11.9. od 10:15 hodin, kdy na SCM Složitě zavítají Ovčáry.