Krásné počasí, krásný fotbal a ještě krásnější výsledek – tak jednoduše lze shrnout sobotní dopoledne věrného fanouška Dynama, který zavítal na Složiště podpořit juniorku. Tvrdý zápas, který „odnesli“ brankáři obou celků zraněním, opanovali zaslouženě Jihočeši, kteří na domácím trávníku odčinili ostudnou porážku z posledního domácího utkání s Hlavicí.

Už ve 4.minutě zahrozili Jihočeši, když Pavel Mezlík utekl po levé straně, míč naservíroval před odkrytou branku Rakovanovi, ale ten ve výhodné pozici netrefil. V 6.minutě se uprostřed hřiště srazil Pavel Picka s Robinem Dejmkem. První desetiminutovka patřila béčku Dynama, které ohrožovalo gólmana Marečka hlavně nepřesnými střelami z hranice vápna. Běžela 13.minuta, když Jan Kovařík centroval z poloviny hřiště, Mareček míč v rukavicích neudržel, ale naštěstí pro něj se míč nikomu na kopačku nedostal. V 17.minutě měli vážnější šanci také hostující hráči. Po přímém volném kopu z 25.metrů nebezpečně hlavičkoval Renato Kelič, ale Pešula byl na svém místě. V 19.minutě vystrašil Vojtěch Marečka v bráně Liberce Mezlík, který nastřelil břevno. O minutu později Pavel Novák špatně odhlavičkoval,balon a k tomu se dostal Ladislav Martan, který se pokusil lobem překvapit Pešulu – marně. Na tabuli svítila 22.minuta, když opět výborně hrající Rakovan našel Skopalíka, který střílel na Marečka, odražený míč doputoval až k Ondráškovi, ale ten ve vyložené šanci netrefil. Třiadvacetiminutová převaha zaslouženě vyústila ve vedoucí branku domácích. Po faulu jednoho z libereckých hráčů se k přímému volnému kopu postavil Michal Rakovan, jehož prudší centr doplachtil až za Marečkova záda – 1:0. O pět minut později zahrozili hráči v modrobílých dresech, jmenovitě Ladislav Martan, s jehož prudkou střelou měl, i za přispění špatného terénu, Pešula problémy. V poslední minutě prvního poločasu se ke standartce postavil Michal Rakovan, jehož centr Mareček jen vyboxoval před Kovaříka, který z hranice vápna svou pravou nohou míč přesně netrefil.

Tvrdý zápas pokračoval i po změně stran. Ve 49.minutě se žlutilo před očima Zdeňku Ondráškovi, který se srazil s hostujícím gólmanem Marečkem, ten musel být 4 minuty ošetřován. V 54.minutě Ondrášek přihrál před libereckou bránu, kde hosté neuhlídali Michala Mašáta, který překonal otřeseného hostujícího Marečka. Na světelné tabuli běžela 57.minuta, když byl faulován Jan Kovařík. Ten samý hráč se postavil ke standartce a chybou hostů, když se z nepochopitelných důvodů rozestoupila zeď, poslal míč za bezmocného Marečka. V 61.minutě centroval hostující Petr Krátký před Pešulovu svatyni, kde se plachtícího míče nikdo nezmocnil. O minutu později byl nucen, trenér juniorky Liberce František Šturma, střídat Vojtěcha Marečka, za kterého se na hřišti objevil náhradní brankář Jindřich Schöler. V 73.minutě zkoušel pozornost Schölera ranou z pětadvaceti metrů Michal Skopalík, liberecký  gólman nejistým zákrokem míč vyrazil na roh. 76.minuta patřila domácím. Michal Mašát tvrdou střelou orazítkoval břevno. Kdyby střela šla o pár centimetrů níž, Schöler by se jen marně natahoval. V 78.minutě centroval Kovařík před bránu, ale hostující Schöler byl u míče o chlup dříve než Miroslav Kučera. O osm minut později se zranil i hlavní brankář domácího mužstva,Vít Pešula, kterého vystřídal Vladan Vršecký.