Fanouškovi by se mohlo zdát, že remízová příprava pokračovala i dnes dopoledne na Složišti, kde v silně větrném a deštivém počasí uhrála domácí rezerva s juniorkou Žižkova v 1.kole České fotbalové ligy bezbrankovou remízu 0:0. Svěřenci Karla Musila měli po většinu zápasu více ze hry, ale nebezpečnější šance měli paradoxně hosté.

První kolo České fotbalové ligy svedlo dohromady 2 různé týmy, juniorku Českých Budějovic a nováčka soutěže béčko Viktorie Žižkov. V obou týmech nastoupilo mnoho ligových a exligových hráčů.Na straně domácích se v bránce objevila například brankářská dvojka áčka Zdeněk Křížek, obránci Michal Šmíd a Martin Leština či útočník Patrik Zajac. Na straně hostí jsme mohli vidět hlavně zkušeného hráče Lubomíra Blahu, jež ve své době nastupoval za pražskou Spartu, Liberec či ruský Krasnodar!! Dále tvrdého obránce Pavla Bestu nebo útočníka Róberta Démjana ze Slovenska.

Začátek zápasu byl z obou stran poměrně opatrný. První větší šanci měl domácí tým, jmenovitě kapitán Michal Mašát. Poté přišel krátkodobý tlak ze strany hostujícího Žižkova. V 10 minutě kopal domácí Michal Rakovan první roh zápasu. Šance se objevovaly na obou stranách, tu největší měl v 15 minutě hráč Dynama Tomáš Stráský, který nebezpečně vypálil, ale gólman hostí Kolář jeho střelu chytil. V 18 minutě přišla také výrazná šance hostí, když nebezpečně hlavičkoval Démján po centru zleva. Poté se hra přesýpala ze strany na stranu a hrál se celkem oku nelahodící fotbal. V 28.minutě probrala polospící diváky až hlavička Stráského. Ve 33.minutě Michal Rakovan zahrával přímý volný kop, se kterým neměl nejmenší problémy Kolář. Okolo 40.minuty měli více ze hry hráči Žižkova. Ve 42.minutě se zranil domácí mladík Nitrianský a musel být po poločase střídán.

Začátek druhého poločasu patřil opět domácí juniorce, ale netrvalo dlouho a následoval mírný tlak zkušenějších Pražanů, který korunoval nebezpečný roh, ale oheň před domácí brankou uhasil dobře chytající Křížek.
O největší vzruch u domácích fanoušků se postaral v 57.minutě únik Tomáše Stráského, ale postranní rozhodčí měl praporek nad hlavou – ofsajd. Tlak domácích se stupňoval, když žižkovský brankář musel třikrát zasahovat po nebezpečných centrech do pokutového území.

V 72.minutě načal Démján, který nebezpečně centroval před Křížka, dlouhotrvající tlak hostí, který nakonec brankou v domácí síti neskončil. O 7 minut později měl s chutí hrající Démján zřejmě největší šanci zápasu, když si po chybě obránce juniorky Dynama Bambuleho, sám obešel Křížka a naskytla se mu odkrytá branka, jenže míč mu na poslední chvíli vypíchl Bambule, který tak svou chybu napravil.
Konec utkání se znovu přesýpal jako hodinky a navíc byl rozkouskován střídáními a žlutými kartami, tu poslední si až v nastavení vysloužil Stráský. Těsně před konečným hvizdem rozhodčího se ještě naskytla možnost rohu domácímu Dynamu, ale to jí nedokázalo naplno zužitkovat, a tak zápas nakonec skončil spravedlivou remízou 0:0.

Karel Musil (trenér Dynama): "Bylo to těžké utkání. Na začátku se projevila zkušenost hostujícího týmu, který byl v průměru o 3 roky starší. A to hlavně v záložní řadě a v útoku, kde se dokázali prosadit individuálně. My jsme se postupně dostávali do zápasu, měli jsme i dobré náznaky, ale chyběla mi tam lepší finální fáze. Chybělo tam více míčů, abysme soupeře dostali pod tlak a od toho se odvíjel celý druhý poločas. Nedokázali jsme si vytvořit pořádnou šanci. Naši mladíci, jako Tomáš Stráský, Miroslav Kučera nebo Ladislav Nekvinda teprve sbírají zkušenosti. Bohužel, nedokázali jsme útok podpořit ze záložní řady. Obrana odehrála dobré utkání a Zdeněk Křížek byl dneska v týmu velkou osobností. "