Fotbalisté rezervního týmu Dynama odehráli v sobotu v Praze přípravný zápas s Čáslaví, který skončil výhrou druholigového celku 4:2. Góly Jihočechů zaznamenali Rein s Jasanským, jednu branku Čáslavi vstřelil Milan Nitrianský.

Na umělé trávě Artimy Praha odehráli fotbalisté třetiligové juniorky s druholigovou Čáslaví vyrovnané utkání. O prohře 2:4 nakonec rozhodly nešťastné smolné branky, které svěřenci Jiřího Lercha dostali po dvou v každém poločase.

Jihočeši sice rychle prohrávali o dvě branky, do konce poločasu ale po faulu na Kaňáka snížil pokutovým kopem Filip Rein. Čáslavští pak své vedení navýšili na 3:1 a o další snížení se postaral střelou z přímého kopu Martin Jasanský. Poslední slovo měli ale opět fotbalisté druholigového týmu, když na konečných 4:2 zvýšil Shalenkov.

V dresu Čáslavi odehrál celý zápas hráč Dynama Milan Nitrianský, který dokonce zaznamenal jednu z branek svého týmu. Druhý poločas pak také odehrál Vladimír Dobal, jenž je také v Čáslavi na hostování.

Zdeněk Čadek (asistent trenéra Dynama): "Dnes jsme bohužel pykali za zbytečné chyby. Utekl nám začátek zápasu, ještě do pauzy jsme snížili na 2:1 a ke konci zápasu na 3:2, jenže po další chybě jsme dostali čtvrtý gól a bylo rozhodnuto definitivně."