Juniorka Dynama si připsala druhou porážku v řadě, když ve vloženém 33. kole České fotbalové ligy prohrála doma na Složišti 0:1. V dlouho vyrovnaném utkání, které nepřinášelo vyložené gólové příležitosti, měli ve druhém poločase sice více ze hry Jihočeši, avšak jedinou branku vstřelil v 73. minutě hostující Bajza a bylo rozhodnuto..

Trenér juniorky Jiří Lerch si byl vědom důležitosti utkání a touhu po zisku tří bodů potvrdil složením základní jedenáctky, ve které se objevili hned tři útočníci a pouze tři záložníci. Jihočeši vstoupili do zápasu aktivně a hned v 7. minutě po Rakovanově standardce pálil těsně nad Homoláč. Pohříchu to byla na dlouhé minuty jediná šance Dynama, které se fanoušci na Složišti dočkali. Hosté totiž velmi dobře bránili a domácí se jen těžko prosazovali. V samém závěru poločasu mohlo být zle na druhé straně hřiště, tvrdou ránu Tomáše Janů ale bravurně vyrazil brankář Křížek.

Vstup do druhého poločasu sice patřil domácím, ti si ale vypracovali pouze jedinou příležitost v podání Koutného, který tvrdě pálil po přímém kopu Homoláče. Následně zkoušel z hranice vápna střílet po rohu Rakovana Martin Jasanský, jeho rána ale mířila nad. Hosté spoléhali hlavně na rychlé brejky, po jednom z nich pálil těsně vedle Diviš. Domácí odpověděli svou největší šancí v zápase v 70. minutě, po přihrávce Kaňáka ale pálil z vyložené pozice těsně mimo Klavík.

Patnáct minut před koncem došlo ke změně skóre, jenže na opačné straně než by si přáli budějovičtí fanoušci. Zdeněk Křížek nedosáhl na rohový kop Janů a Marek Bajza následně poslal míč do brány - 0:1. V samém závěru zkoušeli Jihočeši možné i nemožné, i přes několik náznaků šancí se jim ale skórovat nepovedlo a tým Jiřího Lercha si tak na konto připsal druhou jarní porážku v řadě.