Dvě vítězství ze dvou zápasů. Taková je zatím bilance B-týmu Dynama. Po úvodní překvapivé domácí výhře nad rezervou Liberce dokázala udolat naše juniorka také béčko Hradce Králové. Výraznou měrou dopomohl k vítězství především Lubomír Myšák, který se dokázal střelecky prosadit na hřišti v Háječku hned dvakrát. Především jeho druhá branka z 85. minuty poslala domácí tým do kolen. Ve velice dobrém světle se předvedla obrana, která hrála v téměř zcela novém složení. Na postu pravého obránce se po vleklém zranění v dresu juniorky objevil Libor Matoušek. Po půlročním hostování v Prachaticích se na post stopera vrátil Petr Martínek a napravo se opět představil Pavel Picka.

Stejně jako v úvodním zápase sezóny, také dnes se rozjížděla juniorka Dynama pomaleji. Úvodních dvacet minut patřilo domácím hráčům a počáteční tlak přinesl vedoucí branku. Odpověď si schoval rezervní tým Dynama až na úplný závěr poločasu. Ve 44. minutě se trefil Lubomír Myšák.

Také druhý poločas začal aktivněji Hradec Králové, několikrát se ale v bráně Dynama blýskl Zdeněk Křížek. V 65. minutě poslal aktivně hrající Myšák do samostatného úniku Aleše Matouška, který nezaváhal a poslal Dynamo do vedení. Soupeř se z inkasované branky rychle oklepal a v 75. minutě srovnal výsledek na 2:2. Krásný fotbalový moment předvedl tým z Českých Budějovic o deset minut později. Sláva Rožboud nacentroval v 85. minutě z pravé strany na Luboše Myšáka a znovuzrozený kanonýr zajistil umístěnou hlavičkou hostům cenné tři body.

Že se nám na hřišti Hradce Králové daří potvrzuje pohled do statistik. V uplynulé sezóně zajistil černobílým barvám vítězství v 90. minutě Miroslav Škoda. Letos to stihl o pět minut dříve Luboš Myšák.

Jan Poštulka:: „Z vítězství mám samozřejmě velikou radost. K dispozici jsem v podstatě neměl pendly, tři body mají o to větší cenu. V obraně hráli tři nový hráči, s jejich výkonem mohu být spokojen. Nic se ale nemění na předsezónním prohlášení, že v první řadě je pro nás záchrana ČFL. Oběma nohama zůstávám i po dvou výhrách stále na zemi.“