Zápas Plzeň - SK Dynamo

Do první příležitosti se dostal již ve 3. minutě Milan Barteska, ale jeho střelu kryl bez problémů Patrik Kolář. V následujících minutách ale začal velmi nezáživný fotbal, který se hrál pouze od šestnáctky k šestnáctce a který nepřinesl vůbec žádné šance. Po první čtvrthodině se podařilo Jihočechům vytvořit tlak, který vyvrcholil v 19. minutě, kdy se Vácha octl po přihrávce Povišera sám před brankářem domácích. Jeho slabá střela ale neměla šanci na úspěch. Ve 20. minutě se opět prezentoval velmi agilní Barteska, ale jeho střelu z 18 metů Kolář zneškodnil. Ve 26. minutě vyslal nejlepší hráč hostů Miloslav Penner dlouhý balon na Klinku, který pěkně přehodil brankáře, ale bohužel i branku. O čtyři minuty později měli hosté další slibnou příležitost, po přihrávce Plocka se Klinkou centrovaný míč octl na hlavě Váchy, který ale mířil nad. Ve 38. minutě si hlavičkový pokus do stejných míst Vácha zopakoval, tentokrát po centru Povišera. Smolařem zápasu se stal Tomáš Klinka, který se od 40. minuty dostal hned do několika slibných příležitostí, ale ani jednu nedokázal zužitkovat.

Hned v úvodu druhé půle se zdálo, že jsou domácí odhodláni s výsledkem něco udělat. Především v první pětiminutovce si velmi zachytal Patrik Kolář, který musel řešit několik velmi ošemetných situací. Pokud byl Tomáš Klinka smolařem zápasu, tak Karel Vácha byl hned druhý. Na této dvojici bylo vidět, že si velmi často vyhoví, ale z jejich šancí bohužel Jihočeši nic nevytěžili. V 60. minutě se na hřišti objevil Lafata a Vozábal a na aktivitě hostů, která do té doby pomalu ustávala, to bylo znát. Přesto se ale do šancí dostávali opět domácí. V 63. a 65. minutě jen díky výborným zákrokům Patrika Koláře zůstal stav nerozhodný 0:0. V 74. měli asi největší šanci Jihočeši - Plockův centr si na penaltě na prsa zpracoval Lafata, výborným obloučkem přehodil brankáře domácích, ale míč směřující do prázdné branky odkopl v posledním okamžiku plzeňský obránce. V 80. minutě se také dostal do samostatné akce Barteska, ale tváří v tvář Kolářovi neuspěl. V následujících minutách musel Kolář řešit i další ošemetné situace, ale když ani v 91. minutě neskončila pěkná střela Sedláčka v bráně, přišly na řadu pokutové kopy. V nich měli více štěstí hosté a postoupili do 4. kola.