Zápas Sparta - SK Dynamo

Jiří Vlček, trenér: "Do utkání jsme šli se značně pozměněnou sestavou, bez klíčových hráčů Turka a Kaňáka, kteří dostali šanci ve starším dorostu, navíc nám chyběl zraněný Košík. Hráči, kteří je nahradili, však přistoupili k zápasu odpovědně, a tak se bylo na co dívat. V úvodu šel na brankáře Sparty Machýnka Jabůrek, trefil však jeho nohy. Sparta kontrovala, Kacafírek obešel i Vršeckého, ale obrana jeho příležitost zablokovala. Do vedení nás mohl dostat Babický, bohužel netrefil. Hrál se výborný fotbal na obě strany – nahoru dolů. Dvě výborné příležitosti nevyužil Jabůrek, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu.

Kvalitní fotbal se hrál i v druhé části hry, kdy konečně padaly i branky. Nejprve nás dostal do vedení Tischler, z trestného kopu vymetl Machýnkovi šibenici. Zvýšit mohl vzápětí Jabůrek, ale Machýnek ho vychytal. V poslední minutě utkání chyboval Šafránek, zbytečně ztratil míč a následující protiútok řešila obrana odkopem na roh. Střídající Novotný po něm vyrovnal na 1:1. Škoda, za výkon zvláště ve druhém poločase jsme si zasloužili vyhrát."