Zápas Brno - SK Dynamo

Jiří Vlček, trenér: "V utkání o páté místo nám nevyšel úvod. První soupeřovu šanci vychytal Vršecký, ale po dvou standardních situacích jsme nepokryli hlavičkáře Brna a v 10. minutě jsme prohrávali už 0:2. Ve 20. minutě Adam po kombinaci Jasanský – Weinhard snížil a byli jsme ve hře. Zatlačili jsme domácí na jejich polovinu, vytvářeli si šance, Košík nastřelil břevno, ale hře chybělo to, co nás trápí celý podzim, proměňování brankových příležitostí. Stejný obraz měl i druhý poločas. Střídající Kaňák šel sám na brankaře soupeře třikrát, ale ani jednou ho nepřekonal. Vyložené příležitosti měl po přihrávce Vláska Trněný, jenže přestřelil. Vyloženou šanci nedal již tradičně Babický. Konec zápasu jsme dohrávali bez zraněných Weinharda a Košíka v křeči. Domácím spadla výhra do klína díky dvěma standardkám a díky naší střelecké nemohoucnosti. U některých hráčů se dá říci o chronický projev jejich hry. Při množství brankových příležitostí, které si v každém zápase vypracujeme, jde o vyložený hazard, na který doplácíme v každém zápase! Proměňování takových příležitostí rozhoduje o výsledku a postavení v tabulce."