Zápas SK Dynamo - Opava

Jiří Vlček, trenér: "V tomto zápase s houževnatým soupeřem se opět potvrdilo, že se nám doma nedaří předvádět výkony, které předvádíme venku. Oproti zápasům na hřištích soupeřů, kdy útočíme do otevřené obrany, v utkáních doma proti bránícímu soupeři se nám již tolik nedaří. Stejné to bylo i s Opavou. Sice jsme si vytvořili převahu, zatlačili jsme hosty na jejich polovinu, kopali jsme v úvodních dvacet minut sedm standardek situací, ale branku jsme nedali. Naopak se potvrdilo pravidlo nedáš-dostaneš a po vyložené neproměněné příležitosti Jasanského přišla chyba Turka v rozehrávce, soupeř šel do brejku a příležitost využil. Naštěstí brankou do šatny nás dostal do hry Weinhard.

Do druhého poločasu jsme zařadili druhého útočníka Kaňáka a přeskupili jsme rozestavění. V 65. minutě po ostřelování branky Opavy se trefil přesně Tischler a bylo to 2:1. Vedoucí branka ale klid do našich řad nepřinesla, naopak chyby v rozehrávce a nepokrytí obou hrotů soupeře přineslo tlak Opavy. Přesto mohl Kaňák třikrát naše vítězství pojistit, ale ani z jedné příležitosti nedal. V závěru při nás stálo štěstí, soupeř trefil tyč Vršeckého branky, a tak jsme těsným vítězstvím potvrdili i body z Olomouce. Opět velmi dobrý výkon podali Adam a Košík, spolehlivě si vedl i Prázdný."