Zápas Brno - SK Dynamo

Miroslav Soukup, trenér: "V úvodu utkání, které se hrálo za stálého deště, nás domácí dostali pod tlak a hned v 1. minutě musel Novotný vyrážet přízemní střelu. Postupně jsme se začali dostávat do kvalitnějších ofenzivních akcí a ve 12. minutě po střele Schöna nám nebyl uznán regulérní gól. Míč údajně tečoval náš hráč v ofsajdovém postavení. Dalším náznakem zlepšení ofenzivy byla 34. minuta, kdy Mašek pohotovou střelou z 25 metrů orazítkoval vršek břevna. Výsledkem naší aktivity a zejména zlepšené hry ve středu zálohy byla 45. minuta, kdy se po rychlé kombinaci dostal k míči Janoušek, obešel jednoho z obránců a přesnou střelou k tyči dal na 0:1.

Druhý poločas se nesl v duchu závěrečných minut poločasu prvého a zejména v úvodu bylo málo šancí na obou stranách, více se bojovalo ve středu hřiště. V 53. minutě jsme ale mohli zvýšit vedení , když jsme postupovali tři na dva, Schönovu střelu ale brankář chytil. O dvě minuty později rozhodčí neodpískal faul na Legdana a z rychlého rozehrání před šestnáctkou srovnali domácí na 1:1. V 65. minutě pronikl Švec na levé straně až do pokutového území, jeho střelu ale srazil obránce na roh. Jednou z posledních příležitostí pak byla střela Průši mimo tyče v 85. minutě. Domácím nepomohla ani hra nad časový rámec a množství standardních situací odpískaných jen proti nám rozhodčím Goňou ze Zlína."