Zápas SK Dynamo - Táborsko

V první přípravě v zimní období se v rámci soustředění v Písku střetla ve středu juniorka budějovického Dynama s táborským rivalem. I přes šance na obou stranách padla jediná branka, kterou vsítil Vaněk. Táborsko mělo několik možností na vyrovnání, ale v dobré světle se ukázal srbský gólman Djurič, který je v Dynamu na testech.

Jak trenér Jiří Lerch před začátkem zimní přípravy avizoval, juniorku černobílých občas v přípravných zápasech posílí pendlové z ligového A-týmu. Na písecké umělce měl k dispozici Riegela, Hanzlíka a Otepku, kteří necestovali k dopolednímu duelu Tipsport ligy v Berouně s Duklou (1:2). Do obrany se vrátil Sláma z hostování z Táborska. V brance se první půli činil Nikola Djurič, který chytil několik výborných šancí. Na zkoušce jsou také čkyňský Pavel Friš a František Diviš ze strakonického dorostu. Jedinou branku zápasu vstřelil po centru Aleše Dvořáka hlavou v 19. minutě Daniel Vaněk.