Zápas Drnovice - SK Dynamo

V posledním kole ligového ročníku 1994/95 fotbalisté SK České Budějovice v přímém souboji o šesté místo prohráli na hřišti Drnovic 1:3 a v konečném účtování tak obsadili sedmou příčku. Zápas pro svěřence Pavla Tobiáše přitom nezačal špatně, když hned ve 13. minutě otevřel skóre hlavou skóre po rohovém kopu Valachovič. Zvrat ale přišel ve druhém poločase, kdy se v rozmezí dvou minut trefil z penalty Drulák a následně Timko. Poslední a rozhodující branku vstřelil dvě minuty před koncem do otevřené obrany Weber.

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): Viděli jsme solidní zápas, který měl spád. Myslím si, že jsme k tomu svým dílem přispěli i my. Škoda třetí branky, ale to jsme hráli už jakousi hokejovou power play. Bod by nás totiž posunul na šesté místo.