Vácha - Víger - Jindra, Klusáček, Novotný (90. Hynek) - Studeník, Čermák, Mičinec, Váňa (63. Boháč), Borovec - Zákostelský

Černý - Wohlgemuth - Koller, Křikava - Havel, Barteska, Přibyl, Jindráček, Valachovič - Vyskočil, Vácha (86. Strnadel)

Poločas: 1:0 , Branky: 45. Studeník, 90. Mičinec - 58. Jindráček
ŽK: Jindra, Zákostelský - Barteska, Havel, Jindráček, Vácha
ČK: 74. Studeník - 74. Jindráček
Rozhodčí: Krondl - Petřík, Tulinger

Komentář

Fotbalisté SK ČB v úvodním kole nového ročníku I. ligy prohráli na hřišti nováčka v Benešově 1:2, když oba góly dostali v posledních sekundách obou poločasů.

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): Doplatili jsme na nezkušenost. Nechat si dát gól ve 45. a pak v 90. minutě by se zkušenému týmu asi nestalo. První poločas jsme promarnili ustrašenou hrou, po domluvě v kabině se po změně stran naše hra zlepšila a mám dojem, že v konci utkání by asi i domácí byli spokojeni s bodem.

© 2003-2017 SK Dynamo České Budějovice, a. s. & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS  |   Google+