Zápas Slavia - SK Dynamo

Diváci v Edenu ještě nestačili zaujmout svá místa a už se měnilo skóre. Na ukazateli času svítilo 1:42, když Poborský převzal dlouhý pas od Kozla a překonal vybíhajícího gólmana Holce. Poborský i v dalších minutách na hřišti úřadoval a promrzlé diváky několikrát donutil k velkému potlesku. Právě on také pečetil výhru Pražanů v 73. minutě, kdy obešel jako slalomář vše, co mu stálo v cestě a uzavřel gólový účet na 3:0. Celý Eden mohl následně skandovat: "Ať žije Poborský!"

Pavel Tobiáš (trenér Č. Budějovic): Uznávám, že Slavia vyhrála zaslouženě, ale domnívám se, že výsledek je pro nás hodně krutý. S hrou svých svěřenců jsem vcelku spokojen, v některých úsecích jsme v poli udrželi se Slavií vyrovnanou partii. Při současné formě červenobílých je velice těžké proti nim uspět.