Zápas Jablonec - SK Dynamo

Jen prvních dvacet minut se podařilo Jihočechům eliminovat jabloneckou snahu o ofenzivu. Domácí se nemohli prosadit proti důsledné defenzivě a vázl jim především přechod do útoku. Jako první se trefili do brány hosté, ale Jánoš Fujdiarovu hlavičku bravurně lapil. Zvrat v utkání přišel po gólu ve 22. minutě - Neumann obešel dva protihráče a jeho přesný centr nasměroval hlavou do brány Pěnička. Do poločasu byl stav již 3:0 a na konci zápasu pak hrozivých 8:0.

Zdeněk Procházka (trenér Dynama): Po tomto utkání se musíme rychle otřepat, liga běží dál a nezbývá než získat body v jiných zápasech. Mrzí mne hrubé chyby některých jednotlivců, jmenovat hráče ale nebudu. Vyřídím si to s nimi na pondělním tréninku.