Fotbalisté Dynama České Budějovice postoupili na turnaji v Žirovnici podle předpokladů do finále, avšak na výhru proti třetiligovému Znojmu se hodně natrápili. Jihočeši byli v celém průběhu zápasu o poznání aktivnější, vytvořili si řadu velkých šancí, jenže nedokázali vstřelit gól a o postupu do finále tak musely rozhodovat penalty. V těch úřadoval Pavel Kučera, který hned dva úvodní kopy Znojemských zneškodnil.

Oba celky začaly opatrně a první šanci si na konto připsali v páté minutě Jihočeši, technicky rozehraný přímý kop Petra Benáta se ale mezi tři tyče znojemské brány nevešel. Pak následovala dlouhá nezáživná pasáž, kterou zakončil v 16. minutě hlavičkou do tyče Křížkovy brány Michal Šuráň. Na velkou šanci Znojma se snažil taktéž hlavou odpovědět Sedláček, avšak nemířil přesně. O poznání nebezpečnější pak byl přímý kop Todora, který musel reflexivním zákrokem likvidovat budějovický gólman. K zajímavému fotbalovému vzruchu začalo docházet pět minut před koncem poločasu. Byli to výhradně Jihočeši, kteří si začali vytvářet jednu šanci za druhou. V rychlém sledu se do zakončení dostali Zajac, Benát, Dobal a Sedláček, jenže ani jeden z nich nedokázal brankáře Hrubého překonat. Největší šanci Dynama si vytvořili v samém závěru poločasu Sedláček se Zajacem, oba si ale z bezprostřední blízkosti opět vylámali zuby na znojemském brankáři.

Úvodní vteřiny druhého poločasu patřily Znojemským, především pak nepříjemný centr Jaroše nadělal střídajícímu brankáři Kučerovi velké starosti. Jinak měli ale Jihočeši v průběhu druhého poločasu opět trvalou územní převahu a vytvářeli si velké množství šancí. Mezi 37. a 50. minutou se do zakončení dostali postupně snad všichni hráči na hřišti, vždy jim ale chyběla potřebná přesnost a nebo zakročil výborný Hrubý. Pak se dvakrát v gólové pozici ocitli i hosté ze Znojma, Kováče i Pavelku ale vychytal brankář Kučera. S blížícím se koncem zápasu se pak začala hra uklidňovat a ubývaly i šance. Dvakrát se sice dostal ke střelám z hranice vápna střídající Ondrášek, ani jemu ale nebylo přáno a zápas tak skončil smírně 0:0.

O vítězi zápasu pak musely rozhodnout pokutové kopy. V těch byli úspěšnější Jihočeši, za které skórovali Benát, Sedláček, Riegel, Jasanský a neúspěšný byl pouze Leština. Naopak Znojemské vychytal hned v úvodních dvou sériích Kučera a gól vstřelili pouze Minarech a Todor.