Třinecká juniorka si ze Složiště odvezla bod

12.9.2016, Filip Kortus
 

Třinecká juniorka si ze Složiště odvezla bodPouze bod získala juniorka v šestém kole Juniorské ligy proti poslednímu Třinci. Jihočeši začali přímo výborně, ve třetí minutě poslal domácí do vedení Bálek. Odpověď od Slezanů přišla záhy, trefil se člen širšího kádru A-týmu Jakub Teplý. Do konce utkání už branka nepadla, a tak se oba týmy rozešly smírně.

 
 
 
6, pondělí 12.9.2016, 15:00, SCM Složiště, (45 diváků)
SK Dynamo Č. Budějovice
SK Dynamo Č. Budějovice
Rotbauer – Hric, Křiváček (74. Zachař), Tomášek, Vaněk, Řezáč, Bálek (65. Krejčí), Švantner, Hála, Frnoch, Blažek (55. Kadlec).
1
 
Fotbal Třinec
Fotbal Třinec
Bocek – Lanc, Bujok (88. Chloň), Reintam, Tobiáš, Samiec, Králíček (79. Pustka), Latocha (71. Puczok), Teplý, Melecký, Lasota
1
 
Poločas: 1:1 , Branky: 3. Bálek – 12. Teplý, ŽK: Teplý (TRI), Rozhodčí: Jílek – Urban, Kotalík.
 

Komentář

Jihočeši nastoupili v sestavě jako z posledních utkání a vlétli do zápasu skvěle. Již ve třetí minutě přiťukl Švantner míč Lukáši Bálkovi, který prostřelil třineckého brankáře. Dynamo z aktivity další branku nepřidalo, a tak přišel trest. Ve 12. minutě dostal ideální míč za obranu pendl z A-týmu Jakub Teplý, jenž si s nabídnutou šancí s klidem poradil. Nadále pak pokračoval vyrovnaný fotbal s několika šancemi na obou stranách. Další gól už ale diváci na Složišti neviděli.

A neviděli jej ani po pauze. Tempo hry totiž opadlo, ani jeden z týmů se nikam nehrnul, proto ani žádné šance. Proti Latochově střele se totiž vytáhl domácí brankář Rotbauer a Jihočechům se nepodařilo rozhodnout ani z několika slibných standardních situací. Oba celky se tak rozešly smírně s remízou 1:1. Pro Dynamo to byl letošní pátý bod, nadále čeká na domácí výhru. Pro Třinecké to byla letošní druhá remíza.

 
 
 
 
 
© 2003-2017 SK Dynamo České Budějovice, a. s. & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS  |   Google+