Nedělní zápas během rakouského soustředění Dynamu nevyšel. Jihočeši vedeni Pavlem Tobiášem nestačili na třetí tým polské ligy Lech Poznań a po boji nakonec prohráli 2:0. Českobudějovičtí fotbalisté přesto ukázali svou kvalitu, když favorizovanému celku stačili, gólově však znovu vyšli naprázdno.

Trenér Dynama Pavel Tobiáš poslal do zápasu v Bischofshofenu na hřiště to nejlepší, co měl během rakouského soustředění k dispozici. Hned od úvodních minut fotbalisté polského celku chtěli ukázat, proč se v loňském ligovém ročníku umístili na třetí příčce - od úvodních minut se hrál velmi běhavý, důrazný fotbal a stovka převážně polských fanoušků sledovala zajímavou podívanou. Hned v 5. minutě byl blízko ke gólu po nepovedeném centru Szałek, míč z jeho kopačky ale přeletěl vedle brankáře Kučery i horní tyč budějovické brány. Dynamo odpověděli pohotovou ranou důrazného Ondráška, tečovaný míč ale znamenal pouze roh, ze kterého Jihočeši nic nevytěžili. Jako z fotbalové učebnice předvedli fotbalisté Dynama akci v 10. minutě - Riegel našel perfektním nákopem nasprintovaného Dolejše, jenž hledal z plného běhu centrem do vápna Jasanského, tomu ale chybělo k hlavičce půl metru.

Další zajímavou šanci měl na konci první dvacetiminutovky Sedláček, po nezištné přihrávce od Jasanského ale zamířil nad. Když pak příliš vysoko mířil hlavou po rohovém kopu na druhé straně také Tanevski, začali si polští fotbalisté na krátkou dobu vytvářet mírnou územní převahu. Ve 23. minutě mohl po Handzićově přihrávce zakončovat z výborné pozice Peszko, míč ale ideálně netrefil a Kučera zakončovat nemusel. Hodně emocí pak vyvolala situace z 26. minuty, po které se Jihočeši dožadovali odpískání pokutového kopu za faul na Žižku, sudí Chmura zůstal ale naprosto klidný. Hned o dvě minuty později se poprvé měnilo skóre. Hernan Rengifo po zmatcích v obraně přetlačil na penaltovém puntíku Horejše a střelou přesně k tyči otevřel skóre zápasu - 1:0. Po souboji uvnitř vápna zůstal na hrací ploše ležet kapitán David Horejš, kterého musel následně střídat Brazilec Lima.

Jihočeši se nechtěli vzdát a tlačili se stále do útoku. Další vlna emocí se dostavila po stažení Tomáše Sedláčka v pokutovém území Lechu, hra ale opět nebyla přerušena. Hned z protiútoku Kononowicz poslal balon před odkrytou bránu na Peszka a ten v gólové pozici sám před Kučerou netrefil míč! Dynamo odpovědělo asi vůbec největší příležitostí v celém utkání. Po úporném tlaku před pokutovým územím polského celku se k odraženému míči dostal Dolejš, jehož přesné zakončení k tyči fantastickým zákrokem špičkou kopačky zneškodnil u levé tyče gólman Buric.

Do druhého poločasu oba celky prostřídaly a aktivita se začala pomalu přesouvat na kopačky budějovického celku. Především středopolař Pavel Mezlík se dostal nejméně třikrát k zakončení ze střední vzdálenosti, ani jedna jeho střela si ale cestu za brankáře Lechu nenašla. Skórovat mohl po rohovém kopu v 51. minutě také Sedláček, míč ale ideálně netrefil a pro polského brankáře nebyl problém míč v pohodě sebrat ze vzduchu. Další doslova gólovou šanci měl v 52. minutě po křížném centru Riegela střídající Petr Šíma, ranou bez přípravy ale nechal pouze vyniknout strážce brány polského celku.

V 58. minutě to s důrazem ve středu hřiště přehnal Injać, jenž byl po likvidačním zákroku na Sedláčka vykázán z hrací plochy. Členové polského týmu nemohli několik desítek vteřin pochopit vzniklou situaci, následně ale poslali na hřiště již vystřídaného Mikołajczaka a mohlo se pokračovat v jedenácti na obou stranách. Po sérii dvou Mezlíkových střel, které branku nepřinesly, se skóre měnilo na druhé straně. V probíhající 83. minutě prchl budějovické obraně po křídle Krzysztof Chrapek, na jehož následnou střelu byl gólman Křížek krátký - 2:0. V samém závěru dal o sobě vědět ještě kanonýr Lewandowski, který ale v dobré pozici nepotvrdil instinkt gólového zabijáka a zajímavé utkání tak skončilo výhrou polského celku 2:0.

Pavel Tobiáš (trenér Dynama): "Myslím, že to byla hodně ostrá generálka, protože soupeř hrál hodně důrazně a my jsme se tomu dokázali přizpůsobit. Určitě se to muselo líbit, protože tohle nebyl žádný přátelák. Bylo to opravdu velmi ostré a pro nás je jen dobře, že jsme v poli vypadali dobře a že jsme si vytvářeli i šance. Bohužel jediný rozdíl mezi námi a Poznaní byl v tom, že oni se dostali před naší branku a dali gól. My jsme naopak byli před jejich bránou pořád, ale naše koncovka byla velmi špatná."